top of page

ВЛАСНЕ УКРИТТЯ

В КРЕМЕНЧУЦЬКОМУ ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

(ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ №74

КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Укриття розраховане на 100 осіб

Є 2 входи/виходи, вентиляція, аварійне освітлення, система оповіщення, мережа інтернет, автоматична система сигналізації, укомплектований пожежний щит, в наявності генератор. 

Підіймач гідравлічний для людей з осоливими потребами.​

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Безбар’єрність

 стає новою нормою для створення суспільства без обмежень, в якому гарантуються рівні права та можливості для всіх у пересуванні, зайнятості, здобутті освіти, самореалізації, спілкуванні, дозвіллі, розвитку, отриманні публічної інформації та послуг

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

​​

    За ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів» прийнята Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року.

     «Безбар’єрність – це філософія суспільства без обмежень. Це про внутрішню готовність створювати середовище, у якому буде комфортно всім. До Плану заходів залучена потужна команда – це представники влади разом із представниками громадськості. Я б навіть назвала це не План заходів, а План змін. І це про зміни, які можуть бути втілені в найближчі два роки та мають сприяти тому, щоб безбар’єрність стала новою суспільною нормою», – наголошує перша леді України Олена Зеленська.

     В рамках капітального ремонту та облаштування найпростішого укриття Кременчуцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №74 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області монтажною організацією виконані наступні роботи «Роботи з влаштування платформи підйомної СВП», згідно з проєктом 12/10-2023-АБ, розробленим ПП «Бідівельний дім «Будівництво».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Також в рамках цього ж проєкту в найпростішому укритті закладу облаштовані туалетна кімната для маломобільних груп населення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

     Прийняття Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року об’єднало представників органів влади, експертного середовища та громадянського суспільства навколо створення середовища без бар’єрів всіх груп населення до різних сфер життєдіяльності за напрямами.

Надзвичайно важлива підтримка  закладів освіти, їх засновниками, педагогами та батьками здобувачів освіти для забезпечення спільної мети – реалізації права кожної дитини на рівний доступ до якісної освіти, розвитку здібностей та творчого потенціалу. Навчання повинно бути безпечним, доступним, якісним та безбар’єрним.

bottom of page